Na Hudobný piknik prinesú radosť a vášeň skvelí Los Massakeros

Verzia pre tlačDruhý piknikový koncert v átriu pod Mestskou vežou bude čistým dopingom pre milovníkov temperamentnej hudby. Košická partička prinesie živelné latino, miešané s rockom, popom či world music.
 
Hudbu Los Massakeros nie je možné označiť jediným štítkom. Hrajú to, čo milujú, miešajú hudobné smery aj štýly, vytvárajú hudbu z ktorej srší energia a radosť. Počas ôsmich rokov svojej existencie sa rozrástli z pôvodného tria do 8-člennej zostavy. Nie sú len vynikajúcimi hudobníkmi, ale evidentne medzi nimi funguje i povestná muzikantská „chémia“ , ktorá vytvára elektrizujúcu atmosféru a dokáže pripraviť fantastický zážitok z koncertu pre publikum ale aj pre hudobníkov.
Aj keď majú za sebou množstvo koncertov a zahrali si aj na afterparty Eltona Johna a huslistky Vanessy Mae, v našich končinách budú pre mnohých prekvapením – rozhodne báječným.
 
Na Hudobný piknik  je vstup voľný a pokojne môžete prísť aj s deťmi. Bude pre ne pripravená oddychová zóna s drobnými zábavkami. Tešiť sa môžete aj na špeciality malých pivovarov, domácu limonádu a tohtoročnú novinku - poetický kútik.
 
Vypočujte si skladbu Los Massakeros: Boca   

Program ďalších Hudobných piknikov nájdete na bit.ly/HudobnePikniky