Koncerty  • Koncerty
29.7.2016 - 19:00
Trenčín
Na poslednom júlovom pikniku sa 29. júla o 19.00 predstaví v rámci unplugged turné Thomas Puskailer. Jeho tvár a úsmev poznáte z titulných stránok, v hudbe vyskúšal rôzne žánre, pop aj klubovú hudbu.

  • Koncerty
30.7.2016 - 17:00
Trenčín
Milovníkom moravských ľudoviek sa predstaví hosť spoza českých hraníc, novinka zo Starého Hrozenkova. Vstup zdarma. Program dychoviek na celé leto si môžete pozrieť na plagáte (pre zväčšenie kliknite naň).

  • Koncerty
31.7.2016 - 17:00
Trenčín
Vynikajúci 16-členný študentský big-band predstaví hudbu ako vystrihnutú z filmu pre pamätníkov. Okrem big-bandovej klasiky zahrá úpravy muzikálových či rockových hitov. Vstup zdarma. Program koncertov Hudobných nedieľ na celé leto si môžete pozrieť na plagáte nižšie (pre zväčšenie kliknite na plagát).

  • Koncerty
5.8.2016 - 19:00
Trenčín
Trenčiansky pán gitarista Joe Hajšo a majiteľka výnimočného hlasu Jana Čonková ponúknu hudobné menu zložené z jednoduchých a poctivých ingrediencií: virtuóznej gitarovej hry, skvelého spevu a vlastných aj prevzatých skladieb. Vstup zdarma. Program Hudobných piknikov na celé leto si môžete pozrieť na plagáte nižšie (kliknite naň pre zväčšenie).

  • Koncerty
6.8.2016 - 17:00
Trenčín
Dychová hudba z hornosúčanských kopaníc spestrí letnú sobotu ľudovými piesňami i vlastnými skladbami. Vstup zdarma. Program dychoviek na celé leto si môžete pozrieť na plagáte (pre zväčšenie kliknite naň).

  • Koncerty
12.8.2016 - 19:00
Trenčín
Premiéra world music programu „S muzikou okolo sveta“, zostaveného zo skladieb v štýle brazílskej bossa novy a samby, jazzflamenca, afrojazzu, židovských, balkánskych a ruských cigánskych piesní, írskeho folklóru a piesní z Moravy a Slovenska. Vstup zdarma. Program Hudobných piknikov na celé leto si môžete pozrieť na plagáte nižšie (kliknite naň pre zväčšenie).

  • Koncerty
13.8.2016 - 17:00
Trenčín
Známe ľudové piesne v interpretácii mladej dychovej kapely z Dolnej Súče. Vstup zdarma. Program dychoviek na celé leto si môžete pozrieť na plagáte (pre zväčšenie kliknite naň).

  • Koncerty
14.8.2016 - 17:00
Trenčín
Skvelí trenčianski hudobníci svojou radostnou interpretáciou svetových štandardov zmenia námestie na letnú promenádu. Okrem tradičnej rytmiky zaznie aj saxofón s klavírom, čo dodá známym jazzovým dielam osobitosť. Vstup zdarma. Program koncertov Hudobných nedieľ na celé leto si môžete pozrieť na plagáte nižšie (pre zväčšenie kliknite na plagát).

  • Koncerty
19.8.2016 - 19:00
Trenčín
Sedemčlenná slovenská kapela zahrá na pikniku ethno fusion – fascinujúcu zmes prírodných etnických hudieb celého sveta s modernými elektronickými a ambientnými prvkami. Okrem gitary, basy a perkusií budete pocut aj didgeridoo, fujaru, sitár, africké djembe a dalšie exotické nástroje. Vstup zdarma. Program Hudobných piknikov na celé leto si môžete pozrieť na plagáte nižšie (kliknite naň pre zväčšenie).
HEX

  • Koncerty
19.8.2016 - 20:00
Trenčín
Zažite atmosféru koncertu skupiny HEX v historickej atmosfére Trenčianskeho hradu. Koncert sa bude odohrávať priamo pri studni lásky bez garantovaného miesta a sedenie.