Bohyňa v nás


Verzia pre tlač
Dátum podujatia:
19.8.2017 - 18:00 - 23.8.2017 - 14:00 (skončil)
5-dňová Odysea je určená ku kultivácii ženského tela, duše i ducha. Koná sa v krásnom prostredí Hrozienkovských kopaníc, v Žítkovej, v kraji kde žili Bohyne.

Vysoko v kopcoch Bielych Karpát sú riedko rozosiate prikrčené stavania. Všade je ďaleko. Hovorí sa, že práve preto si tam niektoré ženy dokázali uchovať vedomosti a intuíciu, ktorú sme stratili. Predávali si ju z generácie na generáciu nespočet storočí. Hovorili im bohyne, pretože dokázali bohovať – prosiť Boha o pomoc. A jeho zásahom i trošku dopomôcť.

Odyseu môžete venovať sebe ako dar. Bude to čas iba pre vás. Neobávajte sa preto, že budete musieť robiť veci, ktoré sú vám nepríjemné, alebo sa budete musieť do nich nútiť. Práve tieto dni sú určené na to, aby ste naopak robili len to, načo máte chuť. A robili to intenzitou, aká vám vyhovuje. Aby ste si dovolili aj nerobiť to, čo sa vám nechce. Celý program je založený na jemnosti, plynutí a uvoľnení. Budeme skrátka ženami. Bohyňami...

Čo nás čaká?
Harmonizačné Mohendžodáro masáže. Budeme pracovať s dynamikou panvového dna, energiou Kundalini a množstvom atraktívnych cvičení a meditácií. Budeme tancovať, vystupovať z rozmýšľania, vracať sa do tela, do intuície. Čakajú nás vizualizácie spojené s hudbou, Oshove meditácie. Všetko pomaly a jemne. Zacvičíme si asány Materského okruhu Mohendžodáro, budeme komunikovať so svojím vnútorným ja, so svojou vnútornou ženou. A naviac spoznáte, ako vyzerá Bohyňa, ktorá momentálne reprezentuje vaše vnútorné potreby.

Každá si zo seminára môžete odniesť informáciu, čo táto Bohyňa potrebuje a ako to podporovať. Odpoveď príde prostredníctvom jednotlivých techník z vašeho vnútra. A preto je to informácia najcennejšia, najpravdivejšia... V spoločnosti žien sa dejú zázraky, roztápajú sa smútky, strachy, otvára sa srdce. S týmto spojíme aj krásny večerný rituál, kde každá z vás uvidí, aké poklady v sebe skrýva a koľko lásky a úcty si zaslúži. Budeme často sedieť na zemi, spontánne sa pohybovať, tancovať, ležať. Budeme samé sebou bez hodnotenia okolia, so zavretými očami.

Všetko sa bude odohrávať v nádhernom prírodnom prostredí, ktoré má liečivú moc. Izby sú krásne, čisté, všetko na spanie je zabezpečené. Strava je vegetariánska. Program začína večerou o 18.00 v sobotu a končiť by sa malo v stredu okolo 14.00, aby ste sa stihli dopraviť do svojich domovov.

Pokiaľ ste sa už odhodlali posunúť svoje hranice a skúsiť vykročiť k niečomu novému, čo vás nesmierne obohatí, dajte mi vedieť.

V tomto prípade je nutné zaplatiť zálohu 70 € do 1. 7. 2017. Číslo účtu IBAN CZ9720100000002200883820 (SWIFT: FIOBCZPPXXX), do poznámky: vaše meno.
Suma 150 € sa dopláca na mieste (alebo zálohu 1720 Kč do 1. 7. 2017 na účet 35-6416160267/0100, doplatok na mieste 4000 Kč).

Počet miest je limitovaný na 9 - 10 osôb.

Teším sa na vás, BOHYNE.... Môj mobil 00420 702 049 844, alebo email jana.svan@seznam.cz.
Hobití dom nájdete na internete http://www.penzionzitkova.cz.

Adresa

Hobití dom v Žítkovej Žítková, Zlínsky kraj
Slovensko
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.