Detská pátracia hra "Trenčín za čias Márie Terézie"


Verzia pre tlač
Dátum podujatia:
15.5.2017 - 09:00 - 21.5.2017 - 20:00 (skončil)

Aj tento rok sme v rámci Noci múzeí a galérií pripravili pre deti pátraciu hru. A keďže si pripomíname 300. výročie narodenia Márie Terézie, hra bude zameraná na život v Trenčíne pre 300 rokmi - za čias jej vlády.

AKO PREBIEHA DETSKÁ PÁTRACIA HRA?

  1. Stiahnite a vytlačte si HRACÍ PLÁN alebo si ho príďte vyzdvihnúť do Kultúrno-informačného centra na Mierovom námestí 9.
  2. Podľa popisu v hracom pláne nájdite jednotlivé stanovištia rozmiestnené v centre mesta.
  3. Na stanovišti sa nachádza zadanie úlohy. Po jej vyriešení si odpoveď zapíšte do hracieho plánu a pokračujte k ďalšiemu stanovišťu.
  4. Po prejdení všetkých stanovíšť a vyriešení úloh dopíšte do hracieho plánu meno, priezvisko, e-mail a odovzdajte ho najneskôr do pondelka 22. mája 2017:
  5. - v Kultúrno-infomačnom centre (otvorené v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 a v sobotu od 8.00 do 16.00),
    - alebo na Mestskej veži (otvorené v piatok, sobotu a v nedeľu od 10.00 do 18.00).

  6. Po odovzdaní hracieho plánu čaká na deti sladká odmena a žrebovanie o pekné ceny.

ČO MÔŽETE VYHRAŤ?
Pre výhercov sú pripravené vstupenky do zámku Schloss Hof v Rakúsku, v ktorom žila Mária Terézia, rodinné vstupenky do Parku miniatúr v Podolí alebo na hrad Beckov; permanentka na Mestskú plaváreň v Trenčíne, vstupy na lanovú dráhu Tarzania, dobroty od MAK palacinkárne a BON BON Chocolaterie alebo darčekové predmety od Mesta Trenčín.

Žrebovať budeme v utorok 23. mája 2017
. Mená výhercov budú uvedené na webových stránkach www.visittrencin.sk, www.trencin.sk a na facebook stránke Kultúrno-informačného centra Trenčín.


Ďakujeme partnerom, ktorí poskytli ceny do Detskej pátracej hry:
Mestská plaváreň Trenčín