Divadielko pod vežou: Babička z vajíčka


Verzia pre tlač
Dátum podujatia:
13.8.2017 - 16:00 (skončil)
Druhé augustové Divadielko pod vežou bude o Babičke z vajíčka. Čo robiť, keď na teba nemá čas otecko či mamička? Nastáva čas, aby sa stal nejaký zázrak - riešením je čarovná babička z vajíčka.

Aj počas augusta sa môžu deti zapojiť do pečiatkovacej súťaže. Na divadielku dostanú kartičku, na ktorú budú zbierať za každé divadielko jednu pečiatku. Je potrebné, aby do konca augusta získali aspoň 2 pečiatky a na zadnú stranu kartičky nakreslili obrázok z divadielka, ktoré sa im najviac páčilo. Kartičky odovzdajú poslednú augustovú nedeľu pred divadielkom do označenej škatule.

Žrebovanie prebehne 27. augusta 2017 po divadielku. Deti môžu vyhrať pekné ceny - permanentku na Metskú plaváreň, vstupenky na Trenčiansky a Beckovský hrad, do Neposedka a Tarzanie, knižky Príbehy z Trenčína od Vlada Kulíška, dobroty od Kebabizne, Remeselnej zmrzliny Oilá a MAK palacinkárne a darčeky od Mesta Trenčín.

Ďakujeme partnerom, ktorí poskytli ceny do pečiatkovej hry:
Vlado Kulíšek

                             

   
                    

                  

Program Divadielok pod vežou na celé leto si môžete pozrieť na plagáte (kliknite naň pre zväčšenie). Vstup zdarma.Adresa

Átrium pod Mestskou vežou Trenčín
Slovensko
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.