Divadielko pod vežou: Medovníková rozprávka


Verzia pre tlač
Dátum podujatia:
20.8.2017 - 16:00 (skončil)
Séria letných detských divadelných predstavení má v nedeľu 20. augusta o 16.00 pripravené predstavenie Medovníková rozprávka z dielne Divadla Dunajka.

Divadlo Dunajka je autorským projektom manželov Katky a Igora Strinkovcov. Vzniklo niekedy okolo roku 1990, keď manželia Strinkovci začali každoročne tvoriť Bratislavské korunovačné slávnosti.

Predstavenia divadielka Dunajka, nazývané autormi aj dramatohračky, sú väčšinou komponované ako príbehy s aktívnou účasťou detského diváka. V nedeľu pre deti zahrá predstavenie na motívy klasickej rozprávky - Medovníkovú rozprávku.

Aj počas augusta sa môžu deti zapojiť do pečiatkovacej súťaže. Na divadielku dostanú kartičku, na ktorú budú zbierať za každé divadielko jednu pečiatku. Je potrebné, aby do konca augusta získali aspoň 2 pečiatky a na zadnú stranu kartičky nakreslili obrázok z divadielka, ktoré sa im najviac páčilo. Kartičky odovzdajú poslednú augustovú nedeľu pred divadielkom do označenej škatule.

Žrebovanie prebehne 27. augusta 2017 po divadielku. Deti môžu vyhrať pekné ceny - permanentku na Metskú plaváreň, vstupenky na Trenčiansky a Beckovský hrad, do Neposedka a Tarzanie, knižky Príbehy z Trenčína od Vlada Kulíška, dobroty od Kebabizne, Remeselnej zmrzliny Oilá a MAK palacinkárne a darčeky od Mesta Trenčín.

Ďakujeme partnerom, ktorí poskytli ceny do pečiatkovej hry:
Vlado Kulíšek

                             

   
                    

                  

Program Divadielok pod vežou na celé leto si môžete pozrieť na plagáte (kliknite naň pre zväčšenie). Vstup zdarma.Adresa

Átrium pod Mestskou vežou Trenčín
Slovensko
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.