Divadielko pod vežou: O Maruške a 12 mesiačikoch


Verzia pre tlač
Dátum podujatia:
23.7.2017 - 16:00 (skončil)
Rozprávka inšpirovaná známou klasikou čaká na všetky deti v átriu pod Mestskou vežou v nedeľu 23. júla o 16.00 hodine. Rozprávačom láskavého a poučného príbehu je kravička Líza. Okrem nej sa v ňom objavia aj ďalšie zvieratká, nebude chýbať ani zlá, ale smiešna Macocha a Dora jej dcéra. Obe žiarlia na milú a šikovnú Marušku, ktorú napokon vyženú do lesa nájsť jahody. Ale to ešte netušia, aké tam zažije príhody.

Herci Divadla Hotel Mária prinesú vo svojom spracovaní aj nový rozmer rozprávky, ako sa v dnešnej dobe pozeráme na našu planétu. Rozprávka je v ľahkom a vtipnom verši a cez klasický príbeh prináša deťom, ale nie len im, odkaz, aby si chránili a vážili túto Zem.. „a zachránili dobré počasie preň“

Aj tento rok sa môžu deti zapojiť do pečiatkovacej súťaže. Na divadielku dostanú kartičku, na ktorú budú zbierať za každé divadielko jednu pečiatku. Je potrebné, aby do konca júla získali aspoň 2 pečiatky a na zadnú stranu kartičky nakreslili obrázok z divadielka, ktoré sa im najviac páčilo. Kartičky odovzdajú poslednú júlovú a augustovú nedeľu pred divadielkom do označenej škatule.

Žrebovanie prebehne 30. júla a 27. augusta 2017 po divadielku. Deti môžu vyhrať pekné ceny - permanentku na Metskú plaváreň, vstupenky na Trenčiansky a Beckovský hrad, do Neposedka a Tarzanie, knižky Príbehy z Trenčína od Vlada Kulíška, dobroty od Kebabizne, Remeselnej zmrzliny Oilá a MAK palacinkárne a darčeky od Mesta Trenčín.

Ďakujeme partnerom, ktorí poskytli ceny do pečiatkovej hry:
Vlado Kulíšek

                             

   
                    

                  

Program Divadielok pod vežou na celé leto si môžete pozrieť na plagáte (kliknite naň pre zväčšenie). Vstup zdarma.