Letné tenisové tábory


Verzia pre tlač
Dátum podujatia:
3.7.2017 - 4.8.2017 (skončil)
Prihláste deti na letné tenisové tábory, ktoré sa budú konať s profesionálnymi trénermi v krásnom prostredí kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach. 

Tenisové tábory organizuje Športová akadémia Trenčianske Teplice v športovom areáli Baračka v termínoch 3. – 7. 7., 10. – 14. 7., 17. – 21. 7., 24. – 28. 7., 31. 7. – 4. 8. 2017.

  • Letný tenisový tábor je formou dennej dochádzky. Denný program od 10:00 do 15:00.
  • Jednotlivá termíny sa uskutočnia podľa počtu prihlásených. Minimálne 12 deti a maximálne 25 detí.
  • Areál sa nachádza v krásnom prostredí kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach
  • Tréning s nahrávacími tenisovými delami, minigolf, loptové hry, rôzne športové preteky aktivity, súťaže a kopec zábavy stolnotenisový tréning s nahrávacím delom
  • Výcvik bude realizovaný kvalifikovanými športovými trénermi
  • Stravovanie a pitný režim je na vlastné náklady, možnosť stravovania aj priamo v areáli.
  • Tenisovú raketu a potrebné športové oblečenie si teba zabezpečiť!

Prihláška musí byť poslaná e-mailom. Je potrebné v nej uviesť meno a priezvisko dieťaťa, dátum narodenia, adresu a telefonickcýh kontakt na zákonného zástupcu. Podmienkou je dobrý zdravotný stav potvrdený a podpísaný rodičom (zákonným zástupcom) na vyhlásení o zdravotnom stave pri prezentácii.

Kontakt:
rezervácie a otázky posielajte e-mailom na daniel@jezik.sk, alebo telefonicky 00421 903 451 982, na webe www.tennis-camp.sk.

Cena za tenisový tábor je  30 € na týždeň. Poplatok sa uhradí v hotovosti v deň nástupu na tenisový tábor. Ak dieťa neabsolvuje cely tábor, poplatok sa nevracia, ani alikvotná časť. Cena zahŕňa organizačné náklady a poistenia detí  počas trvania táborov. BONUS – pamätné tričko pre všetkých účastníkov a diplom o absolvovaní.