SZIDI TOBIAS & BAND - Sedmoláska


Verzia pre tlač
Dátum podujatia:
7.12.2017 - 19:00 (skončil)
Slovenská herečka a speváčka maďarského pôvodu Szidi Tobias patrí k najvýraznejším hudobným osobnostiam spievaného šansónu nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Umelecká charizma a špecifické zafarbenie hlasu sú kombináciou pre silný umelecký zážitok. Szidi Tobias pre svoje publikum koncertuje už niekoľko rokov. Jej umelecký prístup je príznačný svojou vyšperkovanosťou a citom pre spájanie textu a hudby, s dôrazom pre detail a zachytenie okamihu. Každý jej hudobný počin je akýmsi spievaným divadlom s mimoriadne silným akcentom na obsahovú zložku. Preto v jej piesňach nachádzame ideálne spojenie textu a hudby vo vynikajúcich interpretačných výkonoch členov kapely „Szidi Tobias & Band“. Pre svoje publium má Szidi Tobias v repertoári skladby z autorskej hudobnej dielne Milana Vyskočániho, a prevažnú časť textov napísal Peter Lipovský. V rámci koncertu zaznejú hlavne piesne z nového 2 CD Szidi Tobias „Sedmoláska“ obsahujúceho nové štúdiové nahrávky už vydaných piesní.

Obsadenie kapely: Szidi Tobias - zpev Milan Vyskočáni - autor hudby, gitara, klavír Viliam Majer - akordeón Andrej Gál - violoncelo Richard Šimurka – flauta, saxofon Marcel Buntaj - bicie a perkusie

vstupné: 15 € predpredaj
Adresa

Kino Hviezda
ul. Kniežaťa Pribinu
Trenčín
Slovensko
Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.