Ponukové balíky

ikonka
Život našich predkov si v súčasnosti dokážeme len ťažko predstaviť. Aj preto pripravilo Múzeum praveku v Bojniciach pre svojich návštevníkov naozaj nezabudnuteľný zážitok. Spoznajte aj vy spôsob života neandertálca počas špeciálnych prehliadok pravekého areálu pri svetle horiacich fakieľ.
ikonka
Máte radi výzvy, ktoré vo vás zdvihnú hladinu adrenalínu? Neviete, ako si ľahko ale zaslúžene vybiť energiu? Paintball je tou správnou hrou, ktorá vám to umožní! Navštívte paintballové ihrisko v Trenčíne a užite si netradičný športový relax a množstvo zábavy!
ikonka
Paintball klub Dolná Súča vznikol z iniciatívy mladých ľudí za účelom rozvoja paintballového športu. Zahrať si môžu členovia klubu, ale i nečlenovia, keďže ponúkame prenájom ihriska a príslušenstva pre hru. Zabezpečujeme aj sprievodné aktivity ako napr. opekačka, varenie gulášu či iné doplnkové športové činnosti. Po úspešnom prvom roku pôsobenia klubu sa paintball v Súči stále teší veľkej obľube. Veríme, že i nasledujúci rok Vám prinesieme...
ikonka
Región myjavských kopaníc je známy nielen bohatou históriou, tradíciami a už preslávenou „kopaničiarskou slivovicou“, ale je to kraj s nádhernou prírodou a jedinečnou atmosférou. Počas troch dní strávených na „myjavských kopaniciach“ spoznáte nielen tento kraj, ale navštívite i tradičnú kopaničiarsku usadlosť z konca 19. storočia a dozviete sa viac o živote Generála Milana Rastislava Štefánika, človeka, Ktorý písal dejiny národa...
ikonka
Slovenské múzeá ponúkajú návštevníkom predovšetkým poznatky. V Múzeu praveku sa však môžete prevteliť do kože pralovca a okrem vedomostí si odniesť aj nezabudnuteľný zážitok.
Ranč pod Babicou
Tento ranč nájdete v obci Bojná na úpätí Považského Inovca, iba 44 km od Nitry a 10 km od Topoľčian či 26 km od Piešťan. Ranč ponúka aktívne využitie voľného času pre všetkých, ktorí milujú prírodu, čerstvý vzduch, zvieratá a turistiku počas celého roka. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí sa potrebujú odpútať od starostí všedných dní.            
snežnicové túry
Máte radi aktívny pohyb aj v zime, no bojíte sa „šmykľavých zimných disciplín“ ako korčuľovanie či lyžovanie? Čo tak vyskúšať pohyb na snežniciach? Neviete o čo presne ide, ako sa na nich pohybuje a kde si ich vôbec zaobstarať? Nevadí, poradíme vám.   Snežnicovú túru po pohoriach trenčianskeho regiónu, ale aj v rámci celého Slovenska môžete absolvovať spolu so skúseným vodcom, ktorý vám počas programu poskytne základný výcvik a praktickú inštruktáž pohybu na snežniciach....
ikonka
Chcete spoznať kúsok Slovenska netradičným spôsobom? Zažite jazdu na voze alebo saniach ťahaných koňmi a spoznajte krásu nedotknutej prírody kopaničiarskeho kraja, kraja stále žijúcich ľudových tradícií, rozhľahlých vŕškov a slivkových sadov.
ikonka
Lanový park Tarzania na Brezine, nachádzajúci sa v blízkosti Trenčianskeho hradu, ponúka množstvo fantastických lanoviek a prekážky až do výšky 10 metrov. Ak obľubujete aktivity s patričnou dávkou adrenalínu a fyzickej námahy ste na správnom mieste. Čakajú na vás nezabudnuteľné zážitky.     Tarzania je lanový park  postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške  na stromoch. Pozostáva z ľahšej (modrej) a ťažšej (...
ikonka
Staré historické mesto Trenčín a netradičný pohľad naň z výšky. Zoznámte sa s históriu Trenčína od doby rímskej, cez obdobie hradných pánov, až po ich odchod z bezpečia ich sídla.